Pühapäev, 26 Juuli 2015 10:37

Itaalia, Piemonte kõik hinnas-veinireisid!

Kirjutas

ITAALIA, PIEMONTE

Kutsume Itaalia veinireisile, Piemonte maakonda!

Põnev reisiprogramm, kaunis loodus, külalislahked itaallased, imehea toit ning kvaliteetne vein - kõik see ootab Sind gurmeereisil Piemontesse! 

itaalia piemonte veinireis veiniteemaline pilt r2

Itaalia veine peetakse maailma parimate hulka kuuluvaiks ning Piemonte maakond on tänapäeval üks kuulsaimaid veinipiirkondi Itaalias. Veinitootmine on Piemontes au sees olnud juba sajandeid. Langhe-Roero ja Monferratoregioonid Piemontes on UNESCO maailmapärandi nimekirjas seoses veinitootmise traditsioonidega. 
Rühmareis toimub Estonian Airi mugavate otselendudega Milaanosse. Reisi majutus on Acqui Terme kuurortlinnas, mis oli juba vana-Rooma ajal tuntud oma tervendavate vete poolest. Linna keskväljakule, Piazza Bollentele, kogunevad kohalikud ja turistid iga päev, et 74,5-kraadise kuumaveeallika tervendavat mõju proovida. 
Tänavuste rühmareisidega külastame koguni kolme hoolikalt valitud ning hinnatud veinimõisat: Marenco Vini, Borgo Maragliano ja Marrone. Veinimõisate toodang on saanud rohkelt tunnustust ning auhindu üle kogu maailma, nagu näiteks Merum, Los Angeles International Wine & Spirit Competition, Wine Spectator, Decanter World Wine Awards, Wine Enthusiast, Gambero Rosso Editore jpm. Saame maitsta Piemonte kuulsaimaid ja tuntuimaid veini- ja vahuveinisorte Barolo, Barbaresco, Barbera, Moscato d'Asti, Spumanted,Brachetto D'Acqui, Cortese ja teised.
Rühmareisi põnev programm viib meid võluvatesse Itaalia väikelinnadesse - maitseme kohalikke juuste Monastero Bormida väikelinnas, külastame Roccaverano keskaegset kindlust ning degusteerime veine kuulsas Canelli "Veinide Katedraalis". Programmis on omapärane veinipudeli avajate muuseum ning kohalikku trühvlikultuuri tutvustav Grinzane Cavour loss. Reisi käigus valmistame koos veinimõisa pererahvaga isetehtud pastat. Piemonte on tuntud ka väärtusliku valge trühvli poolest. Väikeses Piobesi D`Alba külas tutvume trühvlite väiketehase ning seal valmistatavate trühvlitoodetega. Koos koerte ning asjatundjaga suundume trühvlite otsingutele, sest tõenäosus haruldast delikatessi ise loodusest leida, on olemas just Piemonte maakonnas.
Kõik lõunasöögid on mitmekäigulised. Esindatud on Piemonte parim köök ja menüüd on koostatud võimalikult erinevad, et saaks maitsta pea kõiki traditsioonilisi toite. Veinid on valitud vastavalt tsoonidele ja igal lõunal on esindatud vähemalt kaks erinevat sorti ning on sobitatud toitudega. Degustatsioonidel on samuti mitu erinevat veini koos suupistetega. Paljudes kohtades on laud rikkalik, sest viibime seal ka kauem. Sama kehtib ka toitude degusteerimisel, tooteid on mitmeid, mida maitseme.

Saa osa sellest põnevast programmist ja tule meiega ITAALIASSE!

1295  EUR

Rühmareisid Itaaliasse 13.-20.09.15!

Kutsume veinireisile Itaaliasse, Piemonte maakonda! Põnev reisiprogramm, kaunis loodus, külalislahked itaallased, imehea toit ning kvaliteetne vein - kõik see ootab sind meie gurmeereisil Piemontesse! 

Rühmareisi hind sisaldab:
-edasi-tagasi OTSELENNUD Tallinn-Milaano-Tallinn (Estonian Air)
-lennujaamamaksud ja äraantav pagas
-majutus Acqui Terme hotellis Roma Imperiale kahestes tubades (7 ööd) 
-reisiprogramm vastavalt kirjeldusele koos eestikeelse asjatundja-reisisaatjaga
-transport mugavustega bussis vastavalt reisiprogrammi kirjeldusele 
-hommikusöögid hotellis viibimise perioodil
-4 mitmekäigulist lõunasööki 
-Piemonte rahvapärase eelroa valmistamine koos veinimõisa omanikuga
-8 erinevat veini- ja toidudegustatsiooni koos suupistetega 
-koertega trühvlite otsimine
-sissepääsud Grinzane Cavour lossi ja veinipudeli avajate muuseumi

8-päevane reisiprogramm: 
1.päev
Otselend Tallinn-Milaano ja bussisõit Acqui Terme'sse. Registreerimine hotelli, tervitusaperitiiv koos suupistetega ja programmiga tutvumine. Soovi korral eestikeelse saatjaga tutvumine linnaga ning õhtul vaba aeg.
2.päev
Monastero Bormida ja Roccaverano linnad. Robiola di Roccaverano DOP juustu degusteerimine. Lõunasöök. Loazzolo veinimõisa külastamine, jalutuskäik istanduses ning veinide degustatsioon koos traditsiooniliste suupistetega (Spumante vahuvein, Piemonte valged veinid).
3.päev
Strevi külas asuva veinimõisa külastus. Seltskondlik pasta valmistamine. Lõunasöök. Bracchetto D´Acqui, Cortese, Dolcetto, Spumante ja Barbera D´Asti veinide degustatsioon koos suupistetega. 
4.päev
UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluvad veinitunnelid Canelli linnas. Veinide degustatsioon. Morra väikelinn. Veinimõisa külastus, degustatsioon ja lõunasöök. Barolo veinipudeli avajate muuseum. Grinzane Cavour lossi külastus. 
5.päev
Vaba päev – Soovitame külastada Torinot, Genovat või Savonat. 
6.päev
Neive ja Piobesi D'Alba linnad. Ringkäik trühvlite tehases ning trühvlitoodete degusteerimine. Asjatundja ning koertega trühvlite otsimine. Alba ja Barbaresco linnad. Barbaresco veinide degustatsioon. 
7.päev
Vaba aeg. Acqui Terme linnas soovitame külastada kohalikke terme, linna vinoteeki, arheoloogiamuuseumi. 
8.päev
Varahommikul tagasisõit Milaanosse, otselend Milaano-Tallinn


Põhjalikku reisiprogrammi kirjeldust küsi meie reisikonsultandilt!
Hinnale lisandub reisikindlustus, isiklikud kulutused ning hinnas mitte sisalduvad toidukorrad. Samuti lisandu kohapeal tasumiseks turismimaks (8 EUR/ reisija kohta). Programmis võib tulla muudatusi. Lisainfot ning täpseid broneerimis- ja maksmistingimusi küsi oma reisikonsultandilt.

Märkused

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt. 

Täiendav teave tingimuste kohta on kirjas meie lehel juhend ja tingimused

 

Reisiinfo

Loetud 24913 korda
Kategoorias Reiside pakkumised

270 kommentaari

Jäta kommentaar