Puhkaja toimetus

Puhkaja toimetus

Kolmapäev, 14 Oktoober 2020 16:05

Jääb ära Toidumess Tallinn FoodFest

Head toiduvaldkonna tegijad!

Toidumessi Tallinn FoodFest korraldajatena kaalusime põhjalikult ja analüüsisime mitmekülgselt messi läbiviimisega seonduvaid riske. Tahtmata ohtu seada messi külastajate ja eksponentide tervist ja heaolu ning arvestades võimalikelt osalejatelt saadud tagasisidet, võtsime vastu raske otsuse sel aastal messi mitte korraldada.

Mõistagi on kõige taustaks koroonaviiruse COVID-19 levikust tingitud olukord.

Eesti toidutootjad, jae- ja hulgikaubandus, majutus- ja toitlustussektor, seadmete-, vahendite-, pakenditepakkujad ning veel paljude sidusalade esindajad väärivad korralikku profiüritust. Ootustele vastavat messi meie tänane seis pakkuda ei luba.

Profexpo tiim jätkab 27 aastat tagasi alustatut ja usume, et olud paranevad ning kohtume Tallinna Toidumessil 2021. aasta oktoobris!

Pühapäev, 23 August 2020 09:43

Sügisene Sigulda lillelaat

Seoses koroonaviirusest tingitud piirangutele, jäi kevadine Sigulda lillelaat ära. Korraldajad on usinalt tööd teinud ja seekord on võimalik külastada Sügisest sigulda lillelaata.  

Edastame välisministeeriumi lehel oleva reisiinfo Eestisse jõudmiseks. 

Värskeim info võimaluste kohat uueneb pidevalt Välisministeeriumi lehel: 

https://vm.ee/et/uudised/reisiinfo-uued-koju-reisimise-voimalused-ja-oluline-konsulaarinfo

Palume kõikidel reisijatel võtta ühendust otse teenusepakkujatega. Veel graafikus olevate liinilendudega saab aidata ka Wris See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 612 9130.

Välisministeerium ja Eesti välisesindused jätkavad koostööd reisi- ja transpordifirmade ning teiste riikidega, et leida ja vahendada lahendusi eestlaste koju naasmiseks.

 • 22. märtsil kl 13.30 toimub Atlantic Traveli erilend Tenerife Lõunalennujaamast (Tenerife Sur) Riiga. Veel on vabu kohti, palun huvilistel anda viivitamatult endast märku: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Riia lennujaamast viib kl 22 paiku huvilised Eestisse ka Lux Expressi eribuss, huvist anda märku See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
 • Nordica erilend Malagast Tallinna on planeeritud teisipäevaks, 24. märtsiks väljumisega kl 12.45. Piletite broneerimine otse Nordica kodulehelt www.nordica.ee/lendamekoju. Samuti on võimalus saada Tallinnast Malagasse hispaanlastel, kes soovivad koju pöörduda. Tallinn-Malaga lend väljub 24. märtsil kl 08.00.
 • Esmaspäeval, 23. märtsil kl 15.50 toimub Air Balticu erilend Istanbulist Riiga. Broneerimiseks palun helistada +371 6710 7771.
 • Esmaspäeval, 23. märtsil toimub Leedu korraldatud evakuatsioonilend Balilt Vilniusesse; huvilistel palume end viivitamatult registreerida Kidytouri kaudu otse (juhul kui on veel kohti) või anda endast teada Eesti saatkonnale Canberras (nimi, isikukood, passinumber, kontakttelefon): See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 • Reedel, 27. märtsil toimub Leedu korraldatud evakuatsioonilend Ho Chi Minh City'st Kaunasessevahepeatumisega Bangkokis. Lennuga liitumiseks kas Ho Chi Minh City'st või Bangkokist saab registreeruda siin: https://www.vietnamballoons.com/book-online. Pilet maksab 999 eurot.

​Oluline konsulaarinfo:

 • Uus-Meremaalt tagasi pöörduda soovivatele inimestele on hea uudis see, et Austraalia pikendas eile, 20. märtsil kl 21.00 (kohalik aeg) transiidiperioodi 72 tunnile, mis tähendab, et kuni 23. märtsini kl 21.00 (kohalik aeg) on veel lubatud reisida läbi Austraalia lennujaamade. Ümberistumine peab toimuma samal päeval. Esialgu pidi transiidiperiood olema 36-tunnine.
 • Jätkuvalt meenutame, et need, kes lendavad Eestisse tagasi Helsingi kaudu, peaksid olema valmis näitama oma reisi alguskohas lennufirmale tõendit (näiteks laevapiletit) selle kohta, et reisi lõppsihtpunkt on Eesti. Hoolimata Soome valitsuse kehtestatud uutest piiriületusjuhistest, mis hakkavad kehtima pühapäeva südaööst, saavad Eesti kodanikud ja alalised elanikud Soome kaudu endiselt koju tagasi tulla. Rahvusvahelistest lennujaamadest ja sadamatest on transiit läbi Soome lubatud. Näiteks Vantaa lennujaamast või Turu sadamast võib inimene minna Helsingi sadamasse, et jõuda Tallinna laevale.
 • Riiast Eestisse saamiseks soovitame järgnevaid variante: a) sõita Riiast rongiga Lugažini (Valka lähedal), väljumised kl 10.34 ja 18.15 (esimese variandi puhul on võimalik istuda samal päeval ümber Valga-Tallinna rongide peale); b) suurema reisijate seltskonna puhul võtta ühendust Lux Expressiga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.), et anda märku oma maandumisest ja organiseerida võimalusel ühine bussitransport; c) võtta takso ja sõita sellega Eesti piirile Iklasse või Valka ning kutsuda endale sinna keegi (näiteks pereliige või sõber) vastu; d) võtta Riiast rendiauto ja tagastada see Tallinnas.

Juba varem välja kuulutatud erilennud ja -laevareisid:

 • 22., 24. ja 25. märtsil toimuvad Air Balticu erilennud Londonist Gatwicki lennujaamast Riiga. Pileti broneerimiseks palun helistada: +371 67207771. Lisainfo: https://www.airbaltic.com/et/airbaltic-lisab-lennuliine-et-tuua-tagasi-k...
 • Pühapäeval, 22. märtsil kell 14.00 väljub Kiievist Boryspili lennujaamast lend Tallinnasse, mis võtab peale kõik Eesti kodanikud, kes soovivad Tallinnasse jõuda. Lennu teostab Skyup Airlines ja otselingi Tallinna lennule leiab siit. Liinilennud Kiievist lõppesid 17. märtsil ja praeguse seisuga on see ainus võimalus lähiajal Kiievist Tallinnasse lennata.
 • Pühapäeval, 22. märtsil kl 17.40 toimub Air Balticu erilend Abu Dhabist Riiga. Pileti broneerimiseks palun helistada: +371 67207771. Lisainfo: https://www.airbaltic.com/en/travel-updates
 • Esmaspäeval, 23. märtsil toimub Saksamaa organiseeritud tellimuslend Argentinast Buenos Airesest Frankfurti; huvist peaks viivitamatult teada andma: +372 5301 9999.
 • Esmaspäeval, 23. märtsil toimub Air Balticu erilend Tbilisist Riiga. Pileti broneerimiseks palume helistada: +371 67207771.
 • Teisipäeval ja kolmapäeval, 24. ja 25. märtsil toimuvad Air Balticu erilennud Amsterdamist Riiga. Pileti broneerimiseks palume helistada: +371 67207771.
 • Tallink muutis välisministeeriumi palvel 19. märtsist kuni 22. märtsini (kaasa arvatud) Megastar viimase väljumise aega Helsingist Tallinnasse. Megastar väljub kl 23.00. Piletimüük toimub sadamas kuni 22.50.

Veel on kohtade olemasolul võimalik liituda ka tavalendudega tagasipöördumiseks Balti riikidesse, võta ühendust Wrisi reisikonsultandiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.või 612 9130.

 • Kaugematest sihtpunktidest võimalik lennata näiteks Helsingisse ja sõita edasi laevaga Tallinnasse
 • Edinburgh (Ryanair, 23.03)
 • Frankfurt (Lufthansa, kuni 23.03, samuti 25.03 ja 27.03)
 • Düsseldorf-Weeze (Ryanair, 23.03)
 • Istanbul (Turkish Airlinesi 22. ja 24.–26. märtsi lennud toimuvad hetkel plaanipäraselt. Turkish Airlines on juba katkestanud lennuühenduse 46 riigiga ja see muutub pidevalt)
 • London (Ryanair, viimane lend 23.03; Easyjetil üksikud väljumised, esimene vaba 29.03)
 • Minsk (Belavia, järgmised lennud 26.03, 28.03)
 • Stockholm (esimene võimalik LOTi lend 29.03)
 • USAst toimuvad mitmed regulaarliinide lennud Euroopasse, sealhulgas igapäevane Delta lend New Yorgist Londonisse. Täpsema info leiab lennufirma kodulehelt.
 • India ja Euroopa vahelised lennud toimuvad vähemalt kuni 22. märtsini.
 • Vietnamist Euroopasse sõidavad Qatar, Emirates, Turkish ja China Airlines. Lennugraafiku info 1 päev ette, Noibai lennujaama abitelefon: 1900 636 535.

Välisministeerium jätkab tihedat suhtlust nii reisifirmade kui ka teiste Euroopa Liidu riikidega, et võimalikele evakuatsioonilendudele pääseksid eestlased, kellel puudub meile teadaolevalt võimalus pääseda tagasi mõnest kaugemast sihtkohast. Tuleb arvestada, et lendude maksumus varieerub ja oleneb lennu täituvusest.

Kui olete välismaal sattunud lõksu ja ei leia võimalusi tagasipöördumiseks, palume anda sellest märku numbril +372 5301 9999 (24h).

Võimalike uute reisipiirangute kehtestamise või transpordiühenduste katkemise tõttu palume kõikidel reisil viibivatel eestlastel naasta võimalusel kiiremas korras koju või valmistuda asukohariigis pikemalt olema.

Turvalist kojujõudmist ja tugevat tervist,

Wris Reisibüroo 

Teisipäev, 03 Märts 2020 16:12

Vormel 1 GP etapp Bakuus

GENERAL INFORMATION ABOUT TOUR

Formula 1 in Baku 2020

Tour Duration: 2 nights 3 days 

June 05-07.2020

Regions: Baku

The Caucasian Formula 1 Grand Prix in Baku (Baku City Circuit) is a real street racetrack of the royal races located in the center of the largest city of the Caucasus in the capital of Azerbaijan. A 6-kilometer track partially passes through the very center of Baku, including around the fortress walls of the old city. This is the fastest of the city routes, and only Spa is second in terms of circle length. The track itself includes ten stands, a tower of the race management, a complex of boxes with the Paddock Club on the top floor and other infrastructure.

The organization of the Grand Prix in Azerbaijan was engaged at the state level, which emphasized the status of the project and its importance for the country - and it immediately received the title title of Grand Prix of Europe.

Tilke Engineering (Herman Tilke’s architectural bureau) developed the track route. The track is 6 km long and includes 20 turns (8 right and 12 left), the movement is organized counterclockwise. The maximum speed can reach 340 km/h, the calculated average speed can be 208 km/h. Against the background of all other autodromes, a certain section of the track identifies the highway in Baku, where the cars will go in opposite directions: from the 6th turn to the 7th one way, and from the 19th to the 20th in the opposite direction, and special security will provide concrete partition.

Race start and boxes will be located on the Azadlig square. After the start, going around the Government House, the road will go to Flag Square. Part of the route runs along the street. Istiglaliyat and past the Fortress walls. 

Only citizens of Turkey, Israel, Qatar, Oman, Saudi Arabia, Bahrain, Kuwait, Japan, China, South Korea, Malaysia and Singapore can obtain visa upon arrival at international airports of Azerbaijan. For citizens of Russia and the CIS (except for Turkmenistan), a visa is not required to Azerbaijan. Citizens of other countries must obtain a visa prior to arrival, through the consulates of Azerbaijan in their country or to issue an electronic visa through our travel agency. To apply for a visa, contact our managers at least 4 weeks before arriving in Azerbaijan.

Local currency: Manat
The recommended currency for the exchange is: USD or EURO.
Where to exchange currency: Upon arrival at the airport, the guide will provide accurate information on where and how to exchange cash for local currency.
Availability of ATM: Only in large cities.
Accept credit cards: Only in large cities.


The cost of the tour from 449 USD per person for a stay in Double room includes:
Accommodation in hotel 4 * double room on the program based on breakfast.
Transfers and transportation according to the program.
Excursions on the program.
Services of a Russian-speaking or English-speaking guide.
Entrance tickets to museums.
Additional paid: 

Lunch - from 15 USD (soft drinks included)
Dinner - from 20 USD (soft drinks are included)

Supplement for single accommodation: $ 199 per tour
The cost of a visa is 40 USD (if not citizens of the CIS),
Charges for photo - and video shooting in museums

The firm reserves the right to change the order of visiting excursion objects, keeping the program as a whole. The company reserves the right to change the cost of the tour provided that it is notified in time.

Dear guests, please send inquiries for individual tourists and tourist groups to e-mail: 
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  and contact us at +99412 4926116, +99450 5968477 Whatsapp: +99450 5895997

Laupäev, 29 Veebruar 2020 17:16

Rakveresse teatrisse ja Aqva spaasse

Kaks head põhjust, miks sõita Rakverre. Teater ja Aqva Spa. Meie pakume Sulle mõlemat!

Meie Rakvere kultuuripaketis sisalduvad lisaks teatrielamustele ja mugavale majutusele ka piiramatult vee- ja saunamõnusid Aqva vee ja saunakeskuses.  Saunakeskuses on lausa 8 erinevat  sauna, kus igale maitsele leidub oma. Kadakasaun, aurusaun, soola-aurusaun, infrapunasaun, sanaarium, erinevad leilisaunad. Saunadele lisaks on saunakeskuses karastav külmaveebassein, külma- ja kuumaveevannid jalgadele ning palju muud.

 

Spaamõnudega teatripuhkus Rakveres, 1 öö

 •  1 öö majutus Aqva Hotel & SPA hotelli kahekohalises standardklassi toas;
 •  Rikkalik buffet-hommikusöök;
 •  Piiramatu vee- ja saunakeskuse, ujula ja jõusaali kasutus;
 •  teatripilet Rakvere teatri etendusele (vabade kohtade olemasolul vastavalt kavale http://www.rakvereteater.ee/teater/kava/);
 • spaahoolitsust: Medy Beauty Jet massaaž vesivoodil 15 minutit.

Paketi hind :
P–N (v.a. riiklikel pühadel ja suvel 1.6–31.8) 70 €/ inimese kohta/ öö*;
R, L, riiklikel pühadel ja suvel 1.6-31.8 80 €/ inimese kohta /öö*.

Lisatasu majutudes üksinda toas 38 €/ öö

Lisatasu külalisetendustele, suvelavastustele ja eriprojektidele.

*Hind kehtib tingimusel, et toas ööbib vähemalt 2 täiskasvanut.

Tingimused:
 • Tellimuse eest tasumine 1 tööpäeva jooksul peale kinnitamist.
 • Kohtade arv on piiratud.
Tellimine ja müük: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 640 7780
Laupäev, 29 Veebruar 2020 17:13

Soodsalt Viking Line'ga

Alanud on Viking Line autopaketi kampaania, mis kestab kuni 29.03.2020. 

Otsusta kiirelt, sest kohtade arv on piiratud!

Küsi pakkumist Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Laupäev, 29 Veebruar 2020 17:10

Kevadpühad keiserlikus Viinis

 

Kuninglikud lossid, UNESCO kultuuripärandisse võetud kohvikultuur, traditsiooniline ja modernne kunst, põnev arhitektuur, uhked kauplused ja põnevad butiigid - Viin pakub palju elamusi igale maitsele.

Külasta Viini kevadpühade pikal nädalalõpul, 30.04.-3.05.2020! 

Küsi pakkumist Wrisi reisikonsultandilt 612 9130 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Laupäev, 29 Veebruar 2020 17:05

Kiire tellija võidab!

KEVAD/SUVI/SÜGIS 2020 hooaja reiside müük on avatud!

See on suurepärane võimalus broneerida reisi tulevaseks puhkuseks üllatavalt madalate hindadega!

Hinnad on pidevas muutuses!

TÜRGI - reisiperiood 28.03-29.10.2020 al. 288.-

TUNEESIA - reisiperiood 17.04-12.06 (Enfidha) al. 365.- ja 04.10-25.10.2019 (Djerba) al. 555.-

KREEKA - KREETA - reisiperiood 25.04-21.10.2020 (Heraklion) al. 316.-

KREEKA- RHODOS - reisiperiood 30.04-15.10.2020 al. 279.-

INDONEESIA - BALI - reisiperiood 05.05-28.07.2020 al. 1059.-

SEIŠELLID - reisiperiood 12.05-23.06.2020 al. 1105.-

BULGAARIA - GOLDEN SANDS/SUNNY BEACH - reisiperiood 17.05-13.09.2020 al. 282.-

KREEKA - PELOPONNESOS - reisiperiood  21.05-11.06 ja 24.09-15.10.2020 al. 305.-

HORVAATIA - reisiperiood 29.05-26.06 ja 14.08-04.09.2020 al. 499.-

MONTENEGRO - reisiperiood 29.05-26.06 ja 14.08-04.09.2020 al. 319.-

GRUUSIA - reisiperiood 20.08-17.09.2020 al. 368.-

KREEKA - KORFU - reisiperiood 01.09-13.10.2020 al. 419.-

PORTUGAL - FARO - reisiperiood 11.09-02.10.2020 al. 459.-

KREEKA - KEFALLONIA - reisiperiood 13.09-27.09.2020 al. 359.-

KÜPROS - reisiperiood 20.09-01.11.2020 (Larnaca) al. 419.-

... ja sihtkohtade valik täieneb!

 

Küsi täpsemat pakkumist See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.;

Romet 55583511 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.;
Kirsi 5137798 - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Madlin 5121112 - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Silvi 5516798 - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pühapäev, 23 Veebruar 2020 15:58

Spaapuhkus Karlovy Vary tervisevetel

Karlovy Vary (Karlsbad) on maailmakuulus spaa-linn, kuhu on sajandite vältel tervist sõitnud parandama paljud kunstimaailma tipud nagu Ludwig van Beethoven, Wolfgang Amadeus Mozart ja Franz Kafka. See Charles IV poolt rajatud kuurort on tänapäeval tuntud eelkõige iga-aastase kõrgetasemelise filmifestivali poolest, mis tänavu toimub 3.-11 juuli. Linnal on rikas kultuuritraditsioon, lisaks raviasutustele on linnas on ka teater, sümfooniaorkester, muuseumid ja galeriid.

Karlovy Vary asub rohelises orus Teplá ja Ohře jõe ühinemiskohas, umbes 400 meetri kõrgusel merepinnast. Kuurort on kõrgelt hinnatud oma tervistava mäestiku õhu ja erineva temperatuuriga mineraalvee allikate poolest. Populaarsed on nii erinevad raviprotseduurid mineraalveega täidetud basseinides, veeprotseduurid spaades kui ka lihtsalt tervistava mineraalvee joogina nautimine. Karlovy Vary sanatooriumid on väärt külastamist nii suvel kui talvel, siin on kokku üle 70 kuumaveeallika mille veetemperatuur on aastaringselt rohkem kui 30° C.

Linn pakub ka erinevaid võimalusi aktiivseks vaba aja veetmiseks, võimalus on tennist mängida, ujumas ja ratsutamas käia, mängida golfi ja palju muud.

Oleme Teie jaoks kokku pannud nädalase (6 ööd, 7 päeva) ravipaketi Karlovy Vary sertifitseeritud ravispaades, pakkudes 3 erineva tasemega lähestikku asuvat hotelli täpselt Karlovy Vary südames.

Reisiidee! Külasta sama reisi jooksul ka Tšehhi pealinna Prahat! Küsi täpsustatud pakkumist meie asjatundlikult reisikonsultandilt 612 9130 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Hotell

Hind alates reisija kohta

Hotel Slovan 3*

639 €

Hotel Concordia 3*

659 €

Hotel Kriváň 3*

689 €

Ravipakett sisaldab:
- lennupileteid Tallinn – Praha – Tallinn
- lennujaamamakse seisuga 13.02.2020
- käsipagasit ja registreeritavat pagasit
- 6 ööd majutust ühele kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- hommiku- ja õhtusööke
- tervitusjooki hotelli saabumisel
- 1 pudel veini toas
- boonusena 1 kohv + kook/jäätis
- läbivaatust sertifitseeritud arsti poolt ja põhjaliku raviplaani koostamine esimesel päeval
- individuaalse raviplaani ja toitumiskava paika panemine
- põhilised laboratoorsed analüüsid
- kehaanalüüs InBody 220 kehaanalüsaatoril
- EKG
- 12 x balneoloogilist või wellness protseduuri:
* 2 x klassikalist massaaži
* 2 x pärlvanni või veealust duššmassaaži
* 1 x soft-pack-system Haslauer
* 2 x soolakoopa (kambri) külastust
* 2 x veealust duššmassaaži või Kneipp'i rada
* 3 x sissepääsu uude spaa- ja Wellness keskusesse (1 tund külastust, bassein, veemassaažid, saunad jms).
NB! Kohapeal on pidevalt pidev arstlik järelvalve!

Kindlasti palume konsulteerida enda raviarstiga võimalikest vastunäidustustest, protseduure saab muuta vastavalt terviseseisundile.

Lisatasu eest:
- transfeerid Praha lennujaamast Karlovy Varysse
- majutus üheses toas
- lisaööd kohapeal
- reisikindlustus
- autorent 
- ekskursioonid ja lisateenused sihtkohas

Järelmaks:
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata järelmaksu kohta täpsemalt!

Küsi pakkumist meie reisikonsultandilt 612 9130 või //See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud./">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele.

Pühapäev, 23 Veebruar 2020 12:01

Suvereiside soodushinnad kuni 28.02.20

TÜRGI ja BULGAARIA 

Kiirematele parim valik 2020.aasta suvehooaja reisipakkumisi! Soodustused kuni -35%! Esimene sissemakse vaid alates 55 eurot reisija kohta! Kampaania kestab kuni 29.02.2020. Hinnad antud alates 1-nädala reisidele algusega Tallinnast.

Lehekülg 1 / 53